Çözüldü Forum için öneri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bulutsensei

İşçi Karınca
Üye
Öncelikle selamlar, şöyle bir önerim olacaktı. Forumumuz için bir ios/android uygulama yapılsa veyahut apk şeklinde telefona yüklenebilen bir uygulamamız olsa, hem erişim bakımından hemde canlılık bakımından daha iyi olmaz mı?

teşekkürler, saygılar.

MGPrime

İşçi Karınca
Üye
öncelikle selamlar, şöyle bir önerim olacaktı. forumumuz için bir ios/android uygulama yapılsa veyahut apk şeklinde telefona yüklenebilen bir uygulamamız olsa, hem erişim bakımından hemde canlılık bakımından daha iyi olmaz mı?

teşekkürler, saygılar.
Bu düşünüldü, ama genede hatırlatman iyi olmuş..

bulutsensei

İşçi Karınca
Üye
Bu düşünüldü, ama genede hatırlatman iyi olmuş..
hocam belki insanlar bunun faydalı olacağını ve o şekilde daha çok aktif olabileceklerini söylerlerse eğer bu tarz bir şey yapılabilir diye hatırlattım.

lifobey

Yumurta
Üye
Forum yeni açıldı, yavaş yavaş yapılır diye düşünüyorum ama XenForo'nun normal tarayıcıdaki görüntüsü de kötü sayılmaz, çok gerekli olduğu söylenemez yani.

cnx

Larva
Üye
Öncelikle selamlar, şöyle bir önerim olacaktı. Forumumuz için bir ios/android uygulama yapılsa veyahut apk şeklinde telefona yüklenebilen bir uygulamamız olsa, hem erişim bakımından hemde canlılık bakımından daha iyi olmaz mı?

teşekkürler, saygılar.
ilerideki zamanlarda bu işlere el atıllır kesinlikle.

bulutsensei

İşçi Karınca
Üye
Forum yeni açıldı, yavaş yavaş yapılır diye düşünüyorum ama XenForo'nun normal tarayıcıdaki görüntüsü de kötü sayılmaz, çok gerekli olduğu söylenemez yani.
Hocam ben görünüş bakımından bir şey söylemedim, forumun görünüşü gayet şık fakat telefondan ulaşmak isteyen kişiler için daha rahat olabilir ve aktiflik bu şekilde daha fazla artabilir diye düşündüm açıkçası.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Ierideki zamanlarda bu işlere el atıllır kesinlikle.
tuğkan abi ve diğerlerini değerli görüşüne bırakıyorum bu konuyu.

Elraen

Aile
Yönetici
Yönetici
Ekip
Vali
Yardımsever
İlklerden
Ansiklopedik İnsan
Forum Delisi
Deneyimli Hobici
Üye
Xenforo zaten responsive diye biliyorum. Böyle bir forumu bize özel uygulama şeklinde çıkarmak çok güç bir işlem. Ama Tapatalk isimli uygulama kurulabilir. Şuan için erken.

bulutsensei

İşçi Karınca
Üye
Xenforo zaten responsive diye biliyorum. Böyle bir forumu bize özel uygulama şeklinde çıkarmak çok güç bir işlem. Ama Tapatalk isimli uygulama kurulabilir. Şuan için erken.
abi şuan için dememiştim zaten, bunu isteyen kesim çoğalırsa diye demiştim fakat zaten uygun görürseniz eğer yaparsınız. bize de kullanmak düşer.

JRambo

Yumurta
Üye
biliyorum. Böyle bir forumu bize özel uygulama şeklinde çıkarmak çok güç bir işlem. Ama Tapatalk isimli uygulama kurulabilir. Şuan için erken.
işin içinde sen varsan tek atarsın be abi :D

MustafaseveR

Yumurta
Üye
Abi xenforonun güncel versiyonlarında PWA desteği var bunu kurarsanız mobil tarafında uygulama görevi görür. Uygulama gibi indirip kurabilirler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...